Завершився 4-денний тренінг для тренерів «Розвиток цифрових компетентностей вчителів»: як це було

Ми завершили 4-денний тренінг для тренерів «Розвиток цифрових компетентностей вчителів».

За цей час майбутні тренери та тренерки відточили свої знання в користуванні інструментами і додатками для викладання, навчилися критично оцінювати джерела інформації та отримали навички використання цифрових інструментів у класах.

«Чудово, що це був тренінг, на якому дійсно було більше практики, ніж теорії, а тренери використовують ті ж методики та ресурси, яким навчали й нас. Ми не тільки вчилися самі, але й переймали досвід одне одного», – відзначила одна із учасниць.

Тепер ці тренери та тренерки передаватимуть свої знання вчителям Луганщини. Уже зовсім скоро навчання розпочнуться у 5 школах. Це допоможе зробити підготовку до уроків більш інноваційною, а навчання учнів – цікавішим та сучаснішим!Величезна вдячність тренеркам проєкту : Ірині Целухіній та Наталі Кідаловій.

Проєкт «Поширення програми навчання цифровим навичкам Mondo на школи в кризовому регіоні України і психологічна підтримка постраждалим від кризи в Луганській області», що фінансується Міністерством закордонних справ Естонії Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium, впроваджується Восток SOS в партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo.

Новини