Гуманітарна допомога

Місія та мета

Із самого початку збройного конфлікту гуманітарна допомога є одним із основних напрямків роботи Схід SOS. Під час гуманітарних місій ми також аналізуємо ситуацію в регіоні, визначаємо та висвітлюємо в ЗМІ актуальні проблеми та потреби людей, розширюємо взаємодію з громадськістю.

Спільно з нашими партнерами в Україні та за кордоном, проводячи благодійні заходи та кампанії, ми збираємо пожертви. Зібрані гроші витрачаються на гуманітарну допомогу для постраждалих у конфлікті.

ІСТОРІЯ

ДОСЯГНЕННЯ

Максим Мойсеєнко

Координатор гуманітраних програм

Активний учасник Євромайдану у Луганську. Долучився до команди Схід SOS у 2014 році. Координував роботу офісу фонду у Старобільську. З 2015 року до 2020 року асистент координатора гуманітарних програм. Забезпечував доставку харчів, засобів гігієни, та інших видів гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та людям, що проживають у прифронтових населених пунктах.

У 2020 році очолив гуманітарний напрямок, а у 2021 році став координатором соціально-психологічного напрямку.

Ірина Васильєва

Менеджерка соціально-психологічних програм

Ірина доєдналася до Схід SOS у якості волонтерки в соціально-психологічному проєкті «Тримай баланс». У 2017 року розпочала роботу на «гарячій лінії» і згодом стала менеджеркою зі соціальної  роботи, зокрема беручи участь гуманітарних місія з доставки гуманітарних вантажів у прифронтові населені пункти Луганської та Донецької областей. З 2019 року працювала в гуманітарних проектах «Diakonіe», «Тріангль», «DRA», та «Libereco». Надавала соціальну підтримку та гуманітарну допомогу постраждалим під час пожеж у Луганській області у липні та  жовтні 2020 року.  Наразі продовжує допомагати людям, які потрапили в тяжкі життєві обставини:  це люди з онко захворюванням, діти з інвалідністю та люди передпенсійного віку, які втратили роботу у зв’язку з військовим конфліктом та пандемією (Covid-19).

Новини