Донати в дії: БФ «Схід SOS» передав ДСНС Донеччини понад 100 кевларових шоломів

Від початку повномасштабного вторгнення рф загинув 91 працівник ДСНС, ще 348 дістали поранення. Причиною трагічних втрат стає зокрема й тактика повторних обстрілів ворога. Аби врятувати життя рятувальників в умовах щоденних атак з боку рф, Благодійний фонд «Схід SOS» придбав і передав пожежно-рятувальним загонам ДСНС Донеччини 103 кевларові шоломи загальною вартістю 1 421 400 гривень. Це стало можливим завдяки донатам небайдужих людей.

Від 24 лютого 2022 року наші команди працюють у посиленому режимі під час аварійно-рятувальних та пошукових робіт. Ми ліквідуємо надзвичайні ситуації та пожежі, спричинені обстрілами армії рф, проводимо й евакуацію. Наша головна мета – допомогти постраждалим, у цьому екіпірування може бути вирішальним.

ДСНС

Членкиня правління фонду Майя Кузьміна додала, що кожен броньований шолом чи захисний костюм – ще один шанс для рятувальника повернутися додому. Завдяки обладнанню робота ДСНС стане безпечнішою, тож вони зможуть продовжувати важливу місію.

Нагадаємо, від червня 2023 року ми передали загонам ДСНС мотопомпи, квадроцикли, костюми хімічного захисту, моторні човни, чоботи та напівкомбінезони, дозиметри та прилади нічного бачення. Також у грудні передали рятувальникам Херсонщини 5 пар протимінних чоботів, а нещодавно закупили обладнання та інструменти для обслуговування транспортних засобів і компресор для авто аварійно-рятувальному загону ГУ ДСНС у Донеччині. А в Запорізькій області – обладнання для підводних розмінувальних і пошукових робіт.

Підтримайте нас донатом: https://send.monobank.ua/jar/5EZepyr81W

Реквізити для допомоги:

Одержувач: БО «БФ «Схід-СОС»

Код ЄДРПОУ: 39764400

IBAN: UA893005280000026007455028483

Призначення платежу: Благодійний внесок

PayPal: [email protected]

Новини