Донати в дії: БФ «Схід SOS» передав будівельні матеріали підрозділу ДСНС, будівля якого двічі постраждала від ворожих обстрілів

Окупанти постійно обстрілюють місця розміщення рятувальників, завдаючи шкоди людям, руйнючи приміщення та знищуючи техніку. Водночас працівники ДСНС, які залишаються на прифронтових територіях, попри всі ризики продовжують рятувати цивільних.

У червні 2024 року армія рф завдала чимало ударів по місту Селидове. Під час декількох із них вибухові хвилі спричинили значні пошкодження будівлі пожежно-рятувального загону ДСНС. Аби допомогти відремонтувати та налагодити роботу станції, Благодійний фонд «Схід SOS» оперативно закупив і передав бруси, коники (зовнішні та внутрішні), цвяхи та шифер. Це стало можливим завдяки донатам.

Ми розуміємо, що ворог намагається знищити все та всіх, хто може прийти на допомогу громадянам країни. Нещодавно ми передали цьому загону й 58 кевларових шоломів, аби вберегти життя рятувальників. Наш фонд цінує кожен донат, адже завдяки пожертвам можемо реагувати на запити підрозділів і закуповувати те, що дійсно необхідно.

Членкиня правління фонду Майя Кузьміна

Нагадаємо, від червня 2023 року ми передали ДСНС мотопомпи, квадроцикли, костюми хімічного захисту, моторні човни, чоботи та напівкомбінезони, дозиметри та прилади нічного бачення. Також у грудні передали рятувальникам Херсонщини 5 пар протимінних чоботів, а нещодавно закупили обладнання та інструменти для обслуговування транспортних засобів і компресор для авто аварійно-рятувальному загону ГУ ДСНС у Донеччині. А в Запорізькій області – обладнання для підводних розмінувальних і пошукових робіт.

Підтримайте нас донатом (https://send.monobank.ua/jar/5EZepyr81W)

Реквізити для допомоги:

Одержувач: БО «БФ «Схід-СОС»

Код ЄДРПОУ: 39764400

IBAN: UA893005280000026007455028483

Призначення платежу: Благодійний внесок

PayPal: [email protected]

Нагадаємо раніше завдяки донатам ми передали загонам ДСНС Донеччини 103 кевларові шоломи загальною вартістю 1 421 400 гривень.

Новини