Місія та мета
ІСТОРІЯ
ДОСЯГНЕННЯ

Івент-менеджерка
Приєдналася до команди Восток SOS у квітні 2016 року. Спочатку працювала операторкою гарячої лінії. Надавала консультації з різноманітних питань та займалась пошуком ресурсів для допомоги. З лютому 2017 розпочала роботу в освітньому напрямку як івент-менеджерка. Проводила творчі майстер-класи для дітлахів. Брала участь у підготовці фестивалів “32 травня” та “Фестиваль думок”. Викладала у Сєвєродонецькому Хабі Восток SOS робототехніку LEGO Education та LEGO BOOST. У 2018 році координувала менторську програму для підприємців. Уже п’ятий рік поспіль є однією з співорганізаторок освітньої програми для дітей “Модель ООН” в Луганській області. Нині продовжує координутвати освітні проєкти у фонді та працює з мережею шкіл Луганської області “Глобальна освіта – знаємо права людини”.

Менеджерка соціально-психологічних програм
Ірина доєдналася до Восток SOS у якості волонтерки в соціально-психологічному проєкті «Тримай баланс». У 2017 року розпочала роботу на «гарячій лінії» і згодом стала менеджеркою зі соціальної роботи, зокрема беручи участь гуманітарних місія з доставки гуманітарних вантажів у прифронтові населені пункти Луганської та Донецької областей. З 2019 року працювала в гуманітарних проектах «Diakonіe», «Тріангль», «DRA», та «Libereco». Надавала соціальну підтримку та гуманітарну допомогу постраждалим під час пожеж у Луганській області у липні та жовтні 2020 року. Наразі продовжує допомагати людям, які потрапили в тяжкі життєві обставини: це люди з онко захворюванням, діти з інвалідністю та люди передпенсійного віку, які втратили роботу у зв’язку з військовим конфліктом та пандемією (Covid-19).

Травмотерапевтка
Імке Гансен є міждисциплінарною вченою, що спеціалізується на практиці почуттів, пам’яті та травм. Викладала у Гамбурзькому університеті та Упсальському університеті. Будучи спеціалістом з проведення інтерв’ю з людьми, які пережили насильство та війну, вона брала участь у багатьох проєктах “Усної історії”.
У фонді Восток SOS вона працює тренеркою та травматерапевткою (соматичне переживання, ТЕС), підтримуючи розвиток громадянського суспільства на прифронтових територіях Луганської області. Поєднуючи теорію та практику, вона прагне покращити обговорення переживань насильства, травм та втрат, а також соціальних можливостей для їх подолання.

Менеджерка програм
Спочатку волонтерила у проєктах «Тримай Баланс» та «ZOLOTE-FEST». Повноцінною членкинею команди Олександра стала у жовтні 2017 року. Спершу у якості івент-менеджерки освітнього напрямку, працюючи з мережею шкіл Луганщини у проєкті “Глобальна освіта – знаємо права людини”, готуючи виставку «Восток-ДОМ» на сході України, а також взаємодіючи з приватними підприємцями в менторській програмі з обміну досвідом між освітянами Луганщини та Естонії.
На базі регіонального сєвєродонецького офісу Восток SOS була однією із засновниць та викладачок школи робототехніки LEGO Education та LEGO BOOST для місцевих дітлахів та подорожуючого клубу у прифронтових селищах. З осені 2019 року Олександра є координаторкою Сєвєродонецького Хабу Восток SOS. Займається допомогою ВПО, розвиває та популяризує Восток SOS у Сєвєродонецьку.

Психологиня
Доєдналася до команди фонду у лютому 2017 року та почала працювати як практична психологиня. У рамках проекту «Дьяконі» заснувала клуб дитячої психології для дітей дошкільного віку та їхніх батьків «Ухтышка», а також психологічний клуб для дорослих «Довіра». Працювала на гарячій лінії, надаючи психологічну та соціальну підтримку. Проводила психологічні тренінги, семінари, арт-терапевтичні заняття для батьків з дітьми, для вчителів і старшокласників, для людей похилого віку, у селах та містах вздовж лінії розмежування Луганської та Донецької областей. У команді психологів займалась розробкою методичного матеріалу для проекту ЮНІСЕФ «Знаю-Дію-Змінюю».
Наразі займається індивідуальними консультаціями та психо-соціальним супроводом постраждалих від військового конфлікту, ВПО та місцевих мешканців. Крім цього, проводить психологічні клуби для підлітків та дорослих, працює у складі мобільних бригад надаючи планову та екстрену допомогу.