Схід SOS Сєвєродонецьк

Місія та мета

ІСТОРІЯ

ДОСЯГНЕННЯ

Світлана Баннікова

Івент-менеджерка

Приєдналася до команди Схід SOS у квітні 2016 року. Спочатку працювала операторкою гарячої лінії. Надавала консультації з різноманітних питань та займалась пошуком ресурсів для допомоги. З лютому 2017 розпочала роботу в освітньому напрямку як івент-менеджерка. Проводила творчі майстер-класи для дітлахів.  Брала участь у підготовці  фестивалів  “32 травня” та “Фестиваль думок”.  Викладала у Сєвєродонецькому Хабі Схід SOS робототехніку LEGO Education та LEGO BOOST. У 2018 році координувала менторську програму для підприємців. Уже п’ятий рік поспіль є однією з співорганізаторок освітньої програми для дітей “Модель ООН” в Луганській області. Нині продовжує координутвати освітні проєкти у фонді та працює з мережею шкіл Луганської області “Глобальна освіта – знаємо права людини”.

Ірина Васильєва

Менеджерка соціально-психологічних програм

Ірина доєдналася до Схід SOS у якості волонтерки в соціально-психологічному проєкті «Тримай баланс». У 2017 року розпочала роботу на «гарячій лінії» і згодом стала менеджеркою зі соціальної  роботи, зокрема беручи участь гуманітарних місія з доставки гуманітарних вантажів у прифронтові населені пункти Луганської та Донецької областей. З 2019 року працювала в гуманітарних проектах «Diakonіe», «Тріангль», «DRA», та «Libereco». Надавала соціальну підтримку та гуманітарну допомогу постраждалим під час пожеж у Луганській області у липні та  жовтні 2020 року.  Наразі продовжує допомагати людям, які потрапили в тяжкі життєві обставини:  це люди з онко захворюванням, діти з інвалідністю та люди передпенсійного віку, які втратили роботу у зв’язку з військовим конфліктом та пандемією (Covid-19).

Русана Дика

Психологиня

Доєдналася до команди фонду у лютому 2017 року та почала працювати як практична психологиня. У рамках проекту «Дьяконі» заснувала клуб дитячої психології для дітей дошкільного віку та їхніх батьків «Ухтышка», а також психологічний клуб для дорослих «Довіра».  Працювала на гарячій лінії, надаючи психологічну та соціальну підтримку.  Проводила психологічні тренінги, семінари, арт-терапевтичні заняття для батьків з дітьми, для вчителів і старшокласників, для людей похилого віку, у селах та містах вздовж лінії розмежування Луганської та Донецької областей. У команді психологів займалась розробкою методичного матеріалу для проекту ЮНІСЕФ «Знаю-Дію-Змінюю».

Наразі займається індивідуальними консультаціями та психо-соціальним супроводом постраждалих від військового конфлікту, ВПО та місцевих мешканців. Крім цього, проводить психологічні клуби для підлітків та дорослих, працює у складі мобільних бригад надаючи планову та екстрену допомогу.

Новини