Команда психологів продовжує роботу з поліцейськими психологами Луганщини.
![](https://vostok-sos.org/wp-content/uploads/2021/11/20211111_104228-1024x461.jpg)
Це потрібно для того, або психологи на місцях могли ефективно підтримувати своїх колег, допомагати їм ставати більш стресостійкими і адекватно реагувати на складні ситуації та виклики. Допомагають розвивати їм нові компетенції координатор гуманітарних та психологічних програм Максим Мойсеєнко та травмотерапевтка та докторка Імке Гансен.
Ці зустрічі відбуваються у рамках проєкту «Empowering civil society for non-violent conflict transformation».
Follow:
Новини