5 травня 2024 року БФ «Схід SOS» виповнилося 10 років

Сьогодні, 5 травня 2024 року, Благодійному фонду «Схід SOS» виповнилося 10 років. Від 2014 року ми щодня допомагаємо постраждалим від жорстокої агресії рф.

Для кожного з нас БФ «Схід SOS» – щось важливе та особисте, проте всіх об’єднує любов і повага до людей. Попри безліч викликів, ми підтримали сотні тисяч жителів України, а діяльність охопила всі підконтрольні уряду території. Ми багато бачили та робили, проте все це було би неможливим без команди, а також небайдужих людей, організацій і відповідального бізнесу. Дякуємо всім, хто втілив ці 10 років ефективної допомоги в реальність.

БФ «Схід SOS» – це простір доброти та справедливості, поваги та турботи. Це команда, яка щиро відповідає на запити та не ігнорує проблеми. Це люди, яким важливе майбутнє країни та кожна врятована доля. Евакуаційники та операторки кол-центра, психологині та водії, логісти та юристки, менеджерки та документатори, будівельники та соціальні працівниці, комунікаційниці та адвокаційники.

Варто зізнатися, що ми щасливі бути тими, ким ми є. Ми радіємо кожному результату, адже вони про людей. Проте всі досягнення 10 років без роздумів обміняли би на мирне життя кожного постраждалого від російської війни в Україні.

З нагоди дня народження ми щороку готуємо серії публікацій. Цьогоріч розповімо про кожен із напрямів, аби вкотре нагадати про зусилля людей, які сміливо рятують і підтримують інших. Шукайте публікації з хештегом #напрями_Схід_SOS і дізнавайтеся історію БФ «Схід SOS».

У цей день маємо лише одну позицію у вішлисті – привітайте нас, будь ласка, донатом, аби ми мали можливість і надалі ефективно рятувати тих, хто цього потребує найбільше: https://send.monobank.ua/jar/5EZepyr81W

Дякуємо, що залишаєтеся з нами та довіряєте. Обіцяємо продовжувати робити все можливе, аби написати вам листа з мирного майбутнього після перемоги. 10 років допомагаємо разом!

Новини