18 представників БФ «Схід SOS» долучилися до тренінгів із прав людини

Благодійний фонду «Схід SOS» системно оргнізовує тренінги з прав людини. Цього разу 18 членів команди взяли участь у чотириденній події, що відбулася 13-17 червня 2024 року на базі ресурсного центру Освітнього дому прав людини в місті Чернігів.

Навчання пройшли представники та представниці евакуаційного, гуманітарного, юридичного, освітнього напрямів, а також напряму відбудови та членкині правління. Учасники та учасниці вивчали права людини, розглядали їхні обмеження та критерії правомірності. Обговорювали й міжнародні механізми захисту, зокрема й регіональну європейську систему. Крім того, команда долучилися до інтерактивних занять для покращення взаємодії.

Школу прав людини для фонду ми організували втретє. Щодня ми зустрічаємося з різними людьми та робимо все можливе, аби забезпечити професійну підтримку. Тренінги допомагають краще зрозуміти реальні та практичні кейси. Завдяки навчанню команда підвищує ефективність допомоги людям, які постраждали від агресії рф.

Координаторка освітнього напряму Юлія Кішенко

Спікерами та спікерками стали:

  • Сергій Буров, директор Освітнього Дому прав людини у Чернігові
  • Яна Собко, журналістка та редакторка медіа «Lойер»
  • Ганна Янова, спеціалістка моніторингової місії ООН зі прав людини в Україні
  • Олександра Дворецька, радниця Омбудсмана України
  • Павло Пархоменко, суддя Бахмацького районного суду

Навчання організовано в межах проєкту «Допомога в підготовці до зими постраждалим від російської агресії на північному сході та півдні України» за фінансової підтримки Diakonie Katastrophenhilfe.

Новини