Психосоціальна адаптація

Місія та мета

ІСТОРІЯ

ДОСЯГНЕННЯ

Максим Мойсеєнко

Координатор психологічних програм

Активний учасник Євромайдану у Луганську. Долучився до команди Схід SOS у 2014 році. Координував роботу офісу фонду у Старобільську. З 2015 року до 2020 року асистент координатора гуманітарних програм. Забезпечував доставку харчів, засобів гігієни, та інших видів гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та людям, що проживають у прифронтових населених пунктах.

У 2020 році очолив гуманітарний напрямок, а у 2021 році став координатором соціально-психологічного напрямку.

Імке Хансен

Імке Гансен є міждисциплінарною вченою, що спеціалізується на практиці почуттів, пам’яті та травм. Викладала у Гамбурзькому університеті та Упсальському університеті. Будучи спеціалістом з проведення інтерв’ю з людьми, які пережили насильство та війну, вона брала участь у багатьох проєктах “Усної історії”.
У фонді Схід SOS вона працює тренеркою та травматерапевткою (соматичне переживання, ТЕС), підтримуючи розвиток громадянського суспільства на прифронтових територіях Луганської області. Поєднуючи теорію та практику, вона прагне покращити обговорення переживань насильства, травм та втрат, а також соціальних можливостей для їх подолання.

Тетяна Донцова

Психологиня

Доєдналася до команди спершу як волонтерка на «гарячу лінію». З 2015 року Тетяна стала повноцінною членкинею команди та почала надавати психологічну та соціальну допомогу постраждалим від військового конфлікту, а також супроводжувати родини безвісти зниклих, колишніх полонених та їхніх родичів. У 2017-2018  році працювала у міжвідомчій групі з реабілітації звільнених із полону при Адміністрації Президента України. У 2019-2021 роках координувала психологічний напрямок організації. Має досвід у плануванні та втіленні міжнародних проєктів. У співпраці міжнародною організацією MONDO, займалась наданням психосоціальної допомоги та проводенням реабілітаційних заходів  для постраждалих від полону та  катувань, а також займалась просвітницькою роботою по темі залежностей для родин с СЖУ. Співпрацювала з LIBERECO, в проекті “Від конфлікту до діалогу і взаєморозумінню” для активістів, поліції, вчителів, підлітків,  Міжнародним фондом ВІДРОДЖЕННЯ, GIZ, UNICEF та ін. Має досвід роботи в складі мобільних груп з надання допомоги в екстремальних ситуаціях, проводить тренінги та надає індивідуальні консультації.

Русана Дика

Психологиня

Доєдналася до команди фонду у лютому 2017 року та почала працювати як практична психологиня. У рамках проекту «Дьяконі» заснувала клуб дитячої психології для дітей дошкільного віку та їхніх батьків «Ухтышка», а також психологічний клуб для дорослих «Довіра».  Працювала на гарячій лінії, надаючи психологічну та соціальну підтримку.  Проводила психологічні тренінги, семінари, арт-терапевтичні заняття для батьків з дітьми, для вчителів і старшокласників, для людей похилого віку, у селах та містах вздовж лінії розмежування Луганської та Донецької областей. У команді психологів займалась розробкою методичного матеріалу для проекту ЮНІСЕФ «Знаю-Дію-Змінюю».

Наразі займається індивідуальними консультаціями та психо-соціальним супроводом постраждалих від військового конфлікту, ВПО та місцевих мешканців. Крім цього, проводить психологічні клуби для підлітків та дорослих, працює у складі мобільних бригад надаючи планову та екстрену допомогу.

Андрій Остриков

Психолог

Був одним із співзасновників громадської ініціативи Схід SOS. У 2014 році працював на “гарячій лінії” організації та комунікаційним менеджером фонду. Має вищі юридичну та психологічну освіти. З 2015 року працював юристом та менеджером проєктів у партнерській організації “Крим SOS”. З 2020 року повернуся до команди Схід SOS. Нині координує проєкти у соціально-психологічному напрямку фонду. Проводить авторські психологічні тренінги у громадах Луганщини. 

Новини