Правова допомога

МІСІЯ ТА МЕТА

Команда юристів надає первинні та вторинні консультації, групові інформаційні сесії, круглі столи та тренінги з житлових, земельних, майнових, соціальних, пенсійних і трудових питань, а також свободи пересування, отримання та відновлення документів, оформлення свідоцтв про народження чи смерті.

До повномасштабного вторгнення громадські приймальні юристів Схід SOS працювали у Києві, Рубіжному і Сєвєродонецьку. 

Отримати консультацію можна за телефонами “гарячої ліній” та e-mail: [email protected]

За час роботи організації ми надали понад шістдесят тисяч консультацій, склали більше п’яти тисяч юридичних документів в інтересах ВПО та їх близьких.

ІСТОРІЯ

ДОСЯГНЕННЯ

Тетяна Петрова

Юристка

До початку збройного конфлікту на Донбасі працювала у правоохоронних органах та державних установах. У 2014 році вимушена була поїхати з тимчасово окупованих територій у м. Маріуполь Донецької області. З червня 2016 року приєдналась до команди Схід SOS. Працює в юридичному напрямку, надаючи безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту та місцевим жителям, що опинились у скрутних життєвих обставинах, Консультує охочих по телефону “гарячої лінії”. Основний напрямок діяльності – перетин лінії розмежування (надання консультацій щодо порядку перетину, допомога у складанні необхідних документів). Неодноразово брала участь у команді моніторів щодо дотримання прав людини безпосередньо на КПВВ та у населених пунктах уздовж лінії розмежування.

Яна Шинкаренко

Юристка

До 2014 року жила в Донецьку, працювала юристкою у ГО “Спарта”. У 2014 році виїхала з тимчасово окупованих територій у м.Маріуполь Донецької області. З 2014 по 2016 рік була волонтером місії Dorcas та Caritas. У червні 2016 року доєдналася до команди Схід SOS  та працює в юридичному напрямку. На даний час надає безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту та місцевим жителям, що опинились у скрутних життєвих обставинах. Крім цього, коснсультує по телефону “гарячої лінії”. Бере участь у моніторінгу щодо дотримання прав людини безпосередньо на КПВВ.

Новини