Соціальна працівниця БФ «Схід SOS» допомогла відновити документи жінці з Авдіївки

Від квітня 2023 року соціальні працівниці Благодійного фонду «Схід SOS» допомагають представникам маломобільних груп населення та людям з інвалідністю відновлювати документи зокрема й у місті Дніпро. Всі люди, яким допомагають спеціалістки, були евакуйовані зі прифронтових і деокупованих територій до транзитних шелтерів. Часто вони потребують документів для отримання виплат, переїзду у місця постійного проживання, переміщення за межі країни тощо. 

У травні-червні 2024 року соціальні працівниці допомогли відкрити 24 банківські рахунки та у співпраці з державними установами відновили: 

  • 17 паспортів громадянина України;
  • 12 пенсійних посвідчень; 
  • 14 закордонних паспортів;
  • 9 індивідуальних податкових номерів.

Крім того, оформили 7 довідок ВПО, здійснили перерахунок пенсійного забезпечення з пошти на банківський рахунок для 20 людей і отримали 2 висновки медико-соціальної експертизи. 

Серед тих, хто отримав допомогу, опинилася й пані Ніна з міста Авдіївка (Донецька область), їй 84 роки. Жінці, яку цьогоріч евакуювали в січні без документів, допомогла соціальна працівниця Оксана Акчебаш.

Разом з іншими Ніна ховалася в підвалі 12 днів. Тоді стався приліт ворожої ракети в будівлю, жінка отримала контузію, їй допомогли врятуватись з-під завалів, а перед евакуацією вона геть забула про речі та документи.

Соціальна працівниця Оксана Акчебаш

Відновлення розпочали з Державної міграційної служби – оформлення та отримання паспорта та ІПН, після цього соціальна працівниця допомогла відкрити банківський рахунок для отримання пенсії, а пізніше – оформити пенсійне посвідчення. 

Ми також провели обстеження слуху та поставили слуховий апарат. Ніна дуже раділа, що тепер може не перепитувати. Коли ми зробили всі документи, Ніну переселили на постійне проживання до Одеської області.

Соціальна працівниця Оксана Акчебаш

Нагадаємо, у квітні 2024 року соціальні працівниці БФ «Схід SOS» допомогли відновити 3 пенсійні посвідчення, 3 ідентифікаційні коди, 1 закордонний паспорт і відкрити 4 банківські рахунки.

Новини