Місія та мета
ІСТОРІЯ
ДОСЯГНЕННЯ
![](https://vostok-sos.org/wp-content/uploads/2021/06/petrova-350x350.jpg)
Юристка
До початку збройного конфлікту на Донбасі працювала у правоохоронних органах та державних установах. У 2014 році вимушена була поїхати з тимчасово окупованих територій у м. Маріуполь Донецької області. З червня 2016 року приєдналась до команди Схід SOS. Працює в юридичному напрямку, надаючи безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту та місцевим жителям, що опинились у скрутних життєвих обставинах, Консультує охочих по телефону “гарячої лінії”. Основний напрямок діяльності – перетин лінії розмежування (надання консультацій щодо порядку перетину, допомога у складанні необхідних документів). Неодноразово брала участь у команді моніторів щодо дотримання прав людини безпосередньо на КПВВ та у населених пунктах уздовж лінії розмежування.
![](https://vostok-sos.org/wp-content/uploads/2021/08/no-name.jpg)
Юристка
До 2014 року жила в Донецьку, працювала юристкою у ГО “Спарта”. У 2014 році виїхала з тимчасово окупованих територій у м.Маріуполь Донецької області. З 2014 по 2016 рік була волонтером місії Dorcas та Caritas. У червні 2016 року доєдналася до команди Схід SOS та працює в юридичному напрямку. На даний час надає безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту та місцевим жителям, що опинились у скрутних життєвих обставинах. Крім цього, коснсультує по телефону “гарячої лінії”. Бере участь у моніторінгу щодо дотримання прав людини безпосередньо на КПВВ.