Місія та мета
Ми систематично аналізуємо актуальні державні політики щодо жертв конфлікту, діюче законодавство та нові законодавчі ініціативи. Постійний зв’язок із цільовою аудиторією через «гарячі лінії» та особистий прийом дозволяють нам добре розуміти, якими є фактичні практики втілення нормативно-правових актів в кожному окрему місті чи навіть відділі соціального захисту. За результатами цього аналізу ми ініціюємо та беремо участь у розробці нормативних документів і проектів законів, спрямованих на покращення становища постраждалих від конфлікту груп населення.
ІСТОРІЯ
ДОСЯГНЕННЯ

Членкиня правління. Координаторка адвокаційного напрямку
Співзасновниця Благодійного фонду Восток SOS, Олександра Дворецька народилась та виросла на території Автономної Республіки Крим, має ступінь магістра за напрямком “політологія”. З 2011 року була координаторкою Мережі правових приймалень Криму та засновницею Кримського правозахисного центру “Дія”, учасники якого у квітні 2014 році спільно з луганськими членами Правозахисного центру “Поступ” та активістами Громадського сектору Євромайдану у Луганську заснували ініціативу Восток SOS, яка в подальшому і перетворилась у благодійний фонд.
У листопаді 2014 року журнал “Фокус” включив Олександру Дворецьку до рейтингу ТОП-100 найвпливовіших жінок України.
У серпні 2019 року Олександра Дворецька стала координаторкою Офісу з розробки гуманітарної політики України в напрямку гуманітарної та інформаційної політики на тимчасово окупованих територіях, організаторкою Форуму Єдності у жовтні 2019 року у Маріуполі та Age of Crimea у лютому 2020 році у Києві.
Є випускницею Українською школи політичних студій та семінарів Аспен Інституту.
Наразі Олександра Дворецька є членкинею Ради Спілки “Реанімаційний пакет реформ” та очолює адвокаційний напрямок у Восток SOS.