БФ «Схід SOS» долучився до першої зустрічі Альянсу з ґендерно-орієнтованого та інклюзивного відновлення України

27 червня 2024 року у Посольстві Федеративної Республіки Німеччина відбулася перша зустріч Альянсу з ґендерно-орієнтованого та інклюзивного відновлення України. До події долучилися понад 60 учасників і учасниць, зокрема й членкиня правління Благодійного фонду «Схід SOS» Оксана Куянцева.

Створення Альянсу є відповідальним кроком для країни, адже реагує одразу на 2 важливі виклики: рівність і доступність. Дедалі частіше жінки долучаються до активізму та представляють Україну на міжнародній арені, саме тому важливо створювати можливості для навчання та розвитку, чути та реагувати на критику чи пропозиції. Крім того, дійсно якісна та необхідна відбудова передбачає врахування потреб усіх груп населення, увагу до людей з інвалідністю та представників маломобільних груп.

Членкиня правління Благодійного фонду «Схід SOS» Оксана Куянцева

Альянс був започаткований під час Міжнародної конференції з питань відновлення України в Берліні задля забезпечення рівності, а також розширення прав і можливостей жінок, зокрема й задля сталого та інклюзивного відновлення країни. Нині ініціатива об’єднує 15 урядів, найбільші міжнародні фінансові інституції, приватний сектор, агентства ООН і ЄС, громадські організації та фонди. Детальніше про Альянс і підписантів за посиланням.

БФ «Схід SOS» входить до Альянсу, бо поділяє цінності щодо ґендерної рівності та відновлення постраждалих громад. Про це свідчать і численні ініціативи фонду, як-от всеукраїнська мережа безпечних просторів «Затишно space», проєкти із захисту прав дітей і представників маломобільних груп населення.

Нагадаємо, БФ «Схід SOS» посів І місце в категорії «Регіональна доброчинність» Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Новини