Підсумки 2023 року: мережа безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space»

Ділимося успіхами команди, що вже понад рік змінює життя жінок України! Наприкінці 2022 року Благодійний фонд «Схід SOS» відкрив перший простір «Затишно space» в Черкасах, а протягом 2023 року мережа розширилася, спейси з’явилися в 7 містах (Кропивницький, Вінниця, Хуст, Запоріжжя, Миколаїв, Харків і Одеса).

Упродовж року понад 5 000 жінок і дівчат скористалися безоплатними послугами від спеціалісток. Відвідували й індивідуальні консультації від соціальних працівниць, психологинь, юристок і кейс-менеджерок, брали участь у освітніх і розважальних заходах, залучали дітей до заходів від педагогинь, здобували нові професії, слухали лекції про мінну безпеку та проходили курси з домедичної допомоги.

Спеціалістки безпечних просторів працюють із жінками та дівчатами, які постраждали від ґендерно зумовленого насильства, вимушено покинули рідні домівки, втратили рідних, зневірилися в собі або шукають сили, аби почати життя з чистого аркуша. «Затишно space» стає для них місцем безпеки та спокою, де можна знайти не лише підтримку, а й нові знайомства.

Мережа безпечних просторів «Затишно space» реалізує БФ «Схід SOS» за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID Ukraine – USAID Україна (BHA). Фонд є імплементаційним партнером CARE.

Новини