У Сєвєродонецьку відбулася 5-та науково-практична конференція «Модель ООН» в Луганській області»

12-14 листопала у Сєвєродонецьку на Луганщині відбулася відбулася V ювілейна науково-практична конференція «Модель ООН» в Луганській області».

Учасники та учасниці спробували себе у ролі справжніх дипломатів та дипломаток та таки дійшли спільного рішення та гідно представили свої резолюції на Генеральній Асамблеї.

Цього разу гра зібрала разом 40 учнів з 8 шкіл Луганської області. Вони обговорювали консолідацію світової спільноти в запобіганні війни четвертого покоління та становище жінок в країнах Близького Сходу.

Найкраще у цих темах себе проявили учасник Комітету UNHRC: учень Сєвєродонецької СЗШ №4 Єгор Ярош (Катар) та учасниця Комітету DISEC: учениця Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Яна Кубишкіна (США).

Крім цього, на Моделі одним із гостей був наш волонтер з Іспанії Alejandro Nievas, в якого можна було розпитати все-все про традиціі та життя у сонячній Іспанії!

Ну а родзинкою івенту став бал, на якому представники та представниці різних країн у національних костюмах представляли традиції свого народу та частували решту національними стравами.

Модель ООН — це гра, яка відтворює засідання справжньої Асамблеї ООН, і дає можливість відчути себе справжніми делегатами від світових країн, зрозуміти, як ухвалюються рішення, дізнатися про найважливіші глобальні проблеми та змоделювати їхні рішення, що дає прекрасне вивчення як географії, економіки і політичних процесів.

Проєкт реалізує Восток SОS за підтримки організації MTÜ Mondo (Таллінн, Естонія) в партнерстві з Загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів Скандинавською гімназією (м. Київ) та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії (Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium).

Новини