Завдяки партнерству із платформою «Edway» розширили можливості розвитку для педагогічних працівників

Благодійний фонд «Схід SOS» став суб’єктом підвищення кваліфікації педагогічних працівників на платформі «Edway». Освітяни, які беруть участь у тренінгах, отримуватимуть сертифікати про підвищення кваліфікації з нарахуванням кредитів Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС).

Чому це важливо для фонду?

  • Реєстрація допоможе полегшити організацію діяльності з підвищення кваліфікації освітян.
  • Ми публічно розміщуватимемо анонси подій і переліки виданих документів на сайті.

На платформі освітяни можуть переглянути актуальні курси. Зокрема й з емоційно-етичної та цифрової компетентності, використання інформаційно-комунікативних технологій, пройти навчання та отримати сертифікат про підвищення кваліфікації. У майбутньому фонд використовуватиме платформу для освітніх проєктів.

«Команда освітнього напрямку давно працює над удосконаленням сфери. Реєстрація на Edway дозволяє й надалі розвивати ініціативи для підтримки педагогів і інформувати їх про нові можливості. Документи, що отримані на платформі, гарантовано оформлюються відповідно до нових вимог законодавства», – зазначила менеджерка освітніх програм Ксенія Синєокова.

Нагадаємо, БФ «Схід SOS» всебічно підтримує освіту України, зокрема й відновлює укриття у школах, закуповує техніку для онлайн-навчання, проводить тренінги та курси для вчителів, надає психосоціальну допомогу дітям зі прифронтових населених пунктів.

Новини