Запрошуємо на навчання арт-терапії від естонської художниці Ярини Ілло

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу img_5752.jpg


Восток-SОS разом з
естонською організацією MTÜ Mondo запрошують вчителів, психологів, соціальних педагогів для участі у вебінарі від Ярини Ілло.

Ярина є естонською професійною художницею, членкинею Спілки художників Естонії, викладачкою образотворчого мистецтва в школі та художній академії, має сорокарічний педагогічний стаж, є ілюстратором книг та графіком. У викладанні використовує техніки індивідуального розвитку дитини. 

Вебінар відбудеться 28 жовтня в 11:00 на платформі ZOOM.

Ярина володіє дієвими практичними інструментами з арт-терапії, які використовує в роботі з жінками постраждалими від домашнього насилля в Естонії. Також протягом чотирьох років Ярина працює с підлітками та вчителями прифронтових шкіл Луганської області. 

Підчас навчання розберемо методику відео-інструкцій, які можна використовувати як при роботі в класі, так і підчас онлайн занять. 

Навчання відбудеться в два етапи. Перший – перегляд трьох коротких відео та формування запитань (які будуть надіслані вам в період з 20 до 26 жовтня). Другий – онлайн вебінар (28 жовтня). Даний вебінар відбудеться один раз без повторень де кожен зможе поставити запитання Ярині Ілло, та отримати на них змістовні відповіді. 

Для того, щоб взяти участь у навчанні, заповніть коротку форму 

Контакти організаторів для отримання додаткової інформації:

(099) 078 46 66 — координаторка проєктів БФ «Восток-SOS» Кішенко Юлія.

Захід організовує Благодійний фонд «Восток-SОS» (Київ, Україна), MTÜ Mondo (Таллінн, Естонія) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу logo-1-1024x296.png
Новини