Благодійний фонд «Восток-SOS» за підтримки МЗС Естонії та естонської організації MTÜ Mondo, для підтримки навчальних закладів (шкіл), які розташовані в Луганській області, оголошує відкритий тендер на закупівлю:

  • 30 наборів для активних перерв (Набір для гри в бадмінтон + Аерохокей)

БФ «Восток-СОС» в рамках спільного з естонською організацією MTÜ Mondo проекту «Глобальна освіта – розуміємо права людини» здійснює діяльність із забезпечення навчальних закладів обладнанням для поліпшення навчального процесу.

Договір з постачальником укладається терміном до кінця 2020 року за умови, що протягом терміну дії договору постачальник не має права збільшувати ціну товарів в наборі більш ніж на 15 відсотків у разі підвищення їх середньоринкової вартості.

Тендер передбачає вибір постачальника:

  • наборів для активних перерв – 30 шт.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 15 січня 2020 року по пошті або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «тендер», або на електронну пошту [email protected]. У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адреса та контактні телефони, а також предмет закупівлі.

У графі «Одержувач» вказати адресу: 01011, г. Київ, Печерський узвіз, б. 12, к. 203, БО «БФ «Восток-СОС»

Для подачі пропозиції необхідні наступні документи:

• тендерну пропозицію (завантажити тут);
• інформація про учасника тендеру (завантажити тут);
• копія свідоцтва про державну реєстрацію;
• копія довідки ЄДРПОУ.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою сумою в гривнях з урахуванням всіх витрат і податків. Учасник може надати знижки. Пріоритет надається учасникам, які можуть забезпечити повні набори щодо тендерних пропозицій.

Переможець буде оголошений 16 січня на засіданні тендерного комітету. Ним стане кандидат/ти, пропозиція якого відповідатиме тендерному оголошенню і є вигідним для покупця з точки зору вартості і гарантій.

Поставка наборів буде здійснюватися одноразово. Договір передбачає також можливість додаткових закупівель після поставки вищезазначених наборів.

Товари повинні бути надані не пізніше 10 календарних днів з дати отримання на рахунок грошових коштів, які складають 100% від вартості обладнання.

Докладніше про інші доставлені набори для шкіл можна дізнатися за посиланням.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати за телефоном:
+38 066 414 40 42 – Максим Мойсеєнко
або написавши на електронну адресу: [email protected]

Share