Восток-SOS – допомагаємо разом!

«Восток-SOS» продовжує допомагати і підтримувати людей, що побували у полоні, родичів полонених та зниклих безвісти. Зазвичай наші клієнти соромляться зайвий раз турбувати когось і розповідати про свої проблеми, але якщо і зважуються попросити про допомогу, то завжди щиро раді приділеній увазі й турботі. Для людей дуже важливим і цінним є те, що вони не покинуті, і що про них пам’ятають.

А ми продовжуємо розповідати читачам історії наших підопічних. Нещодавно до нас по допомогу звернулася колишня полонена Марія, яка раніше проживала у  Донецьку (її ім’я, як і імена інших людей у цьому дописі, змінені заради їх безпеки) . В 2014 році вона потрапила в полон, де до неї жорстоко ставилися і піддавали тортурам. Вона не дуже хотіла ділитися подробицями свого життя у цей період.

Після звільнення з полону дівчина була змушена покинути рідне місто і переїхала жити до Києва. У Києві Марія довго намагалася налагодити своє життя і побут, змінила кілька квартир. Її численні спроби отримати соціальне житло від держави так ні чим і не закінчилися. Рік тому Марія вдруге стала мамою, та за час вагітності загострилися проблеми зі спиною, тому дівчині терміново потрібно було пройти дослідження МРТ. Ми радо допомогли їй, так як сама оплатити цю процедуру вона не могла. Також ми придбали для Марії підтримуючі препарати необхідні для мам, що чекають дітей.

Переселенка з Луганська Галина Іванівна, яка зараз живе у місті Попасна, під час військових дій отримала поранення стегна, та  внутрішніх органів. Наразі життя Галини Іванівни поза небезпекою, але за своє здоров’я і нормальне самопочуття жінка бореться до цього часу, і ми раді були допомогти їй у цій боротьбі.

Допомогу медикаментами від Восток-SOS  отримала також мама полоненого Лілія Василівна. Син Лілії Василівни працював таксистом у Донецьку. В 2017 році його затримали на КПВВ, звинувативши в шпигунстві, та кинули до катівні. Лілія Василівна зовсім не зважає на своє погане здоров’я. Її невеликої пенсії ледь вистачає на продукти, оплату комунальних послуг та покупку передач для сина.

Чоловіка Олени витягли прямо з автобуса на КПВВ, коли вони везли продукти хворій частково паралізованій мамі.  Стара жінка не могла їх купити сама, тому подружжя досить часто її навідувало. Саме це і викликало підозру у бойовиків. Тривала боротьба за чоловіка вкупі з постійним нервовим напруженням призвели до того, що у жінки стався мікроінсульт. Восток-SOS надав Олені необхідні медичні препарати для проходження стаціонарного курсу лікування.

Допомогу отримала також Ольга, чоловік якої просто зник у 2015 році у Донецьку. Літня жінка залишалася наодинці зі своїми проблемами і вирішила шукати кращої долі у Києві.  Зараз Ольга намагається забезпечувати себе сама, але іноді в гострих ситуаціях потребує допомоги і Восток-SOS радо відгукується.

Надана допомога стала можливою завдяки фінансовій підтримці естонської організації MTÜ Mondo і Міністерства закордонних справ Естонії.

Приділяти увагу і надавати допомогу іншим дуже приємно і корисно. І ви можете робити це разом з нами!

Ви можете звернутися за допомогою або запропонувати допомогу за телефонами нашої гарячої лінії:

099 736 42-41

Кошти можна перерахувати на рахунок організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС»;

IBAN: UA893005280000026007455028483 в АТ «ОТП Банк»,

МФО 300528,

ЄДРПОУ 39764400,

призначення платежу: Благодійний внесок;

або передавши нам солодощі, іграшки та інші корисні речі.

Восток-SOS – допомагаємо разом!

Новини