«Восток SOS» дбає про тепло в оселях українців

Минулорічна зима стала випробуванням для мільйонів українців через постійні обстріли та віялові відключення електроенергії. За прогнозами експертів, терористичні атаки росіян по обʼєктам енергетично інфраструктури, можуть продовжуватися і з настанням цього опалювального сезону, тож Благодійний фонд «Восток SOS» подбав про тепло в деяких оселях українців заздалегідь.

Ми передали альтернативні джерела опалення домогосподарствам і приміщенням, в яких проживають внутрішньо переміщені особи в Закарпатській, Дніпропетровській і Херсонській областях, в тому числі допомогу надали й жителям місць з ускладненою гуманітарною ситуацією після підриву греблі Каховської ГЕС, які періодично потерпали від обстрілів з боку російської армії.

На суму понад 3 426 000 гривень БФ «Восток SOS» закупив і передав:

  • 100 комплектів буржуйок з 2 варочними поверхнями та сушарками для одягу, кожна. Зокрема й димарі, захисні листи металу, та датчики чадного газу;
  • 122 палети паливних брикетів загальною вагою 116 тонн;
  • 300 електричних обігрівачів конвекторного типу;

«У Херсонській області більшість населених пунктів втратили можливість отримувати газ та електроенергію через обстріли, які вчиняють окупанти. Навіть зараз, буржуйки та паливо для жителів стали життєво необхідними. Вони дозволяють людям готувати їжу, а взимку, особливо враховуючи степовий характер місцевості, де майже немає лісів, а лісосмуги й досі заміновані, і нема де дістати дрова, надані нами запаси паливних брикетів, допоможуть ще й зігріватися», – розповів менеджер гуманітарних програм фонду Денис Гедрович.

Допомога надана у межах реалізації проєкту «Гуманітарне реагування в Україні» за фінансової пітримки Solidar Suisse.

Новини