У Луганській області відбулися локальні тренінги в трьох шкільних громадах.

Освітню команду БФ “Восток SOS” та Освітнього дому прав людини – Чернігів, зустріли місто Сватове, селище Тимонове та смт. Євсуг.

У період з 15 по 20 березня 2021 року, ми завітали до Сватівської загальноосвітньої школи І ступеня – гімназії, Тимонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Євсузького ліцею. Завданням тренінгів проєкту було поліпшення функціонування шкіл за принципами прав людини.

У кожній школі два дні діти, батьки, вчителі та адміністрація спілкувалися про права людини, будували нову школу майбутнього, в якій ці права стоять на першому місці.

Також ми провели виставку “Кожен має право знати свої права” та зовнішня оцінка шкіл.
Тренерам Андрію Кінашу, Олександрі Козорог та Сергію Бурову, в серйозній лекційній та творчій ігровій формі вдалось розкрити потенціал шкіл та надихнути учасників на зміни.

Подальша зустріч з представниками усіх п’яти шкіл проєкту, відбудеться вже в Освітньому домі прав людини в середині квітня.

Проєкт «Освіта з прав людини для шкіл Луганської області» реалізується Благодійним фондом «Восток SOS» в партнерстві з Освітнім домом прав людини та Данським Гельсинським комітетом з прав людини за фінансової підтримки данського фонду Громадянське Суспільство в Розвитку (CISU – Civil Society in Development)

Share