Відбулись локальні тренінги в трьох школах Луганщини

У навчальні заклади, які є учасниками проєкту “Глобальна освіта – знаємо прав людини”, завітали тренери проєкту, для того, аби провести дводенні локальні тренінги. 

Цього разу це такі школи:

  • 28-29.01.2022 – Лисичанська гімназія №18
  • 30-31.01.2022 СЗШ №4 м. Сєвєродонецька
  • 1-2.02.2022 – Кремінський ліцей №3
  • 18-19.02.2022 – Сватівській ліцей №2
  • 20-21.02.2022 – «Гончарівський ліцей»

У локальному тренінгу беруть участь представники шкільної громади: вчителі, адміністрація, учні, батьки.

Заздалегідь, в навчальних закладах ми провели анкетування щодо стану прав людини в школі. Також під час локальних тренінгів розглядаються теми школи очима учасників освітнього процесу, питання ефективної взаємодії та як побудувати школу територію прав людини.  

Також навчання було побудовано із задіянням освітньої виставки “Кожен має знати свої права”. Вона наочно розкриває різні тематики пов’язані з правами людини та дає більш глибоке розуміння матеріалу. 

Як наслідок – усі ці навчальні заклади будуть змінювати свої підходи до організації шкільного життя за принципами прав людини.

Проєкт впроваджується Благодійним фондом «Восток-SОS» (Київ, Україна), MTÜ Mondo (Таллінн, Естонія) в партнерстві з Освітнім Домом прав людини — Чернігів (Україна) за підтримки Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» при підтримці Міністерства закордонних справ Естонії .

Новини