Відбулося навчання «Лісопожежної школи для волонтерів Луганщини»

Як запобігти повторенню страшних пожеж на Луганщині? Теорію і практику цими вихідними вивчали активісти з Луганщини разом з працівниками ДСНС та Лісних господарств. Навчання відбулося в рамках тренінгу «Лісопожежна школа для волонтерів Луганщини». Його організували представники Восток SOS спільно з експертами кафедри лісівництва Національний університет біоресурсів і природокористування України та Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу.

Орім того, як опанувати вогонь, учасники тренінгу також обговорили можливість розбудови в Луганській області мережі добровольців-пожежників, котрі готові будуть долучитися до патрулювання лісових пасивів чи безпосередньо до гасіння пожеж. 

Активісти переконані, що навіть, якщо держава робить недостатньо для того, щоб у Луганській області не повторилися страшні пожежі 2020 року, вони не згодні чекати і готові планувати  власні дії для випередження повторення надзвичайної ситуації та за підтримки керівництва місцевих громад безпосередньо боротися із надзвичайною ситуацією, у разі виникнення. 

Новини