Тендер із закупівлі продуктів харчування та гігієни для індивідуальних гуманітарних наборів

Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі продуктів харчування та гігієни для індивідуальних гуманітарних наборів для внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від воєнних дій, які проживаютьв місцях компактного поселення (шелтерах) у західних областях України.

            Продукти харчування та гігієни будуть спрямовані на склад Заявника, що знаходиться біля м. Ужгород Закарпатської області, для подальшого фасування:

  • 5 000 продуктових наборів для жінок або чоловіків
  • 4 000 гігієнічних наборів для жінок
  • 1 000 гігієнічних наборів для чоловіків
  • 500 підгузків для дорослих
  • 300 продуктово-гігієнічних наборів для дітей до 3-х років.

Детальний перелік складу кожної категорії товарів та вимоги до постачальників за посиланням.

Пропозиції приймаються до 18:00 09 серпня 2022 року.
Дата проведення тендеру – 10 серпня 2022 року.

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі (враховуватимуться наявність та спектр товарів, вартість, можливість доставки, знижки, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації).

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 09 серпня 2022 року поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі продуктів для індивідуальних гуманітарних наборів».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Ужгород, Нова Пошта № 6 тел. 0971053776


Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини