Тендер із виконання робіт з поточного ремонту комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-SOS» оголошує тендер із виконання робіт з поточного ремонту комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Вороновицька філія, який буде використовуватися для догляду за вразливими внутрішньо переміщеними особами та постраждалими від воєнних дій.

Ремонтні роботи мають бути проведені за адресою:  22252,  Вінницька обл, с. Плисків , вул. Броніцького 2:

Детальний перелік робіт кожної категорії та вимоги до підрядників за посиланням. Схема об’єкту.

Пропозиції приймаються до 18:00 «02» грудня 2022 року.
Дата проведення тендеру – «05»  грудня 2022 року.

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі. Враховуватимуться економічна доцільність пропозицій, у тому числі співвідношення ціна-якість, терміни виконання робіт, попередній досвід роботи у відповідній сфері, рекомендації.

Кінцевий термін здачі об’єкта  «28» лютого  2023 року.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 «02»  грудня 2022 року поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із виконання робіт з поточного ремонту комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Вороновицька філія».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Ужгород, Нова Пошта № 6 тел. 0971053776


Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини