19 квітня відбулася перша ознайомча сесія Міжнародної школи з прав людини для активістів та активісток з України та Білорусі.

З-поміж 240 аплікантів та апліканток ми відібрали 50, котрі продовжать навчання у школі. Попри те, що це була перша зустріч, учасники та учасниці школи вже мали домашнє завдання. Воно під час ZOOM-зустрічі й допомогло познайомитися та дізнатися одне про одного більше.

Тепер протягом 2 місяців ми будемо систематично зустрічатися з учасниками та учасницями Школи на лекціях, майстер-класах та практикумах, де учасники заглибляться у непросту тему прав людини. З міркувань безпеки ми не можемо публікувати фото чи імена учасників, але повірте – їхні обличчя були усміхнені і щасливі вже після першого заняття.

Контактна особа: Ольга Урсол – менеджерка освітніх програм, [email protected], 0663765106

Проєкт “Боротьба за демократію: Транскордонна школа із захисту правозахисників” впроваджує Благодійний фонд Восток SOS в партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові, Правозахисним центром “Вясна” та Асоціацією УМДПЛ за підтримки Фонду Домів прав людини в рамках проєкту Європейської Комісії “EU STRONG”.

Share