Психологічна підтримка українським учителям і учням

Восток SOS надає психологічну підтримку українським учителям і учням. Натомість школярі та педагоги продовжують долати перешкоди на шляху до здобуття й надання освіти в умовах війни.

Наша психологічна підтримка різнопланова:

– «Теплі групи» та вебінари для працівників галузі освіти
Метою заходів є надання інструментів підтримки під час війни. Психологиня Русана Дикая працює з учителями, вихователями, шкільними психологами, керівниками та соціальними педагогами. Групові онлайн-зустрічі відбуваються 1-2 рази на тиждень (5-15 учасників), психологиня також проводить індивідуальні сесії.

– «Теплі групи» та вебінари для підлітків

Деякі школярі перебувають в Україні, інші – за її межами. Нерідко адаптація в новій країні, розлука з друзями та домом стає серйозним викликом для підлітків. Наша мета – надати не лише інформацію та вправи, а й обійняти їх підтримкою та прийняттям. Наразі набрано постійну групу з 6 учасників.

– Ресурсні групи психологічної підтримки з Оленою Ковальчук
Під час зустрічей із психологинею вчителі покращують ментальний стан, аналізують власні кордони, емоції та тривожність, а також говорять про співтворчість із учнями. З листопада по грудень вже відбулося 18 практичних і теоретичних занять.

Ми оперативно публікуємо інформацію про нові заходи від психологічної команди в анонсах.

Організатором груп підтримки є Благодійний фонд «Восток SOS» у партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo та за фінансової підтримки Estonian Centre for International Development.

Новини