А ми продовжуємо працювати з місцевими громадами Луганської області. 

Вже третя зустріч з учасниками проєкту, а це означає що пройшов третій тренінг для представників влади та громадських організацій місцевих громад з трьох прифронтових районів Луганської області. 

Навчання тривало в період 17-20 серпня, для двох гуп з дотриманням усіх карантинних норм.

Треніг містив чимало корисної інформації та супроводжувався необхідними практичними завданнями для її успішного засвоєння. 

Розпочалася зустріч із теоретичної частини.  Експерт з регіонального туризму Олександр Коваль на прикладі Ужгорода розповів про основні методи формування привабливості територій. Учасники мали змогу опрацювати їх спираючись на особливості їхньої громади. Кожен презентував мініпроєкти туристичних принад власних осередків та мав змогу проконсультуватися стосовно їхньої найоптимальнішої  реалізації.

Наступний день передбачав обговорення результатів презентації плану економічного розвитку об’єднаної територіальної громади. Кожен з представників розповів про доопрацювання наявного плану розвитку після зустрічі з місцевими мешканцями,  поділився враженнями та мав змогу оцінити досвід інших учасників.

Олександр Солонтай експерт Інституту Політичної Освіти приймав звіт домашнього завдання та допомагав учасникам проаналізувати проблеми, які виникли в процесі його виконання.

Останній день мав на меті розкрити тему стратегічного планування. У цьому питанні учасникам допомогла розібратися Ольга Омельчук – магістриня державного управління, експертка з місцевого розвитку. Також присутні мали змогу розробити стратегічні кроки подальшого планування діяльності власних громад.

Наприкінці тренінгу всі учасники отримали домашнє завдання. Наступна зустріч в Сєвєродонецьку відбудеться вже через місяць. Бажаємо успіху кожній громаді в обранні та розробці власного проєкту! Нетерпляче чекатимемо від вас оригінальних та креативних ідей, які ви зможете презентувати на четвертому навчально-практичному курсі: ГУРТОМ – «Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області». 

Тренінги проводяться в рамках проєкту “Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області”, який  реалізується БФ Восток SOS при підтримці Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

Share