Пресконференція «Що має зробити держава у 2023 році для захисту прав людини в умовах війни: рекомендації правозахисників»

У четвер, 9 лютого, о 12:00 в інформаційному агентстві “Ukraine Media Center Ukrinform” в залі 1 (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх) відбудеться пресконференція “Що має зробити держава у 2023 році для захисту прав людини в умовах війни”, під час якої правозахисники представлять свої рекомендації для влади.

Російська агресія проти України триває вже дев’ятий рік та калічить долі українців, а повномасштабна війна принесла руйнування та смерті по всій країні. То що має зробити держави для притягнення до відповідальності осіб, які вчиняють воєнні злочини? Хто має бути визнаний постраждалими від війни і чому це необхідно зробити якомога швидше? Якою має бути система компенсації за майно, зруйноване під час війни? Які кроки має зробити уряд у 2023 році в сфері захисту прав людини? 

Про це будемо говорити під час презентації переліку пріоритетних кроків держави у сфері захисту прав людини в умовах великої війни на 2023 рік, які підготували експерти Коаліції організацій, що опікуються питаннями захисту прав постраждалих внаслідок збройної агресії проти України.

Спікерки: 

  • Альона Луньова, директорка з адвокації Центру прав людини ZMINA
  • Анастасія Бурау, юристка з питань адвокації БФ “Право на захист”
  • Віолета Артемчук, координаторка Громадської організації “Донбас СОС”
  • Анастасія Калініна, юристка Громадської організації “Крим SOS”
  • Юлія Матвійчук, менеджерка з адвокації благодійного фонду “Восток SOS”

Захід транслюватиметься онлайн на фейсбук-сторінці Центру прав людини ZMINA,  а також на ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform.

Новини