Переймаємо досвід найуспішніших громад України, аби спробувати перенести найкращі кейси та розвивати ОТГ Луганської області.

Голова правління Восток SOS Юлія Красільникова разом із активними жителями та співробітниками місцевих адміністрацій прифронтових населених пунктів Луганської області бере участь в освітньому візиті до кращих громад України. 

Візит розпочався у Тростянецькій ОТГ на Сумщині. Там учасники та учасниці зустрілися із очільником громади Юрієм Бовою та ознайомилися із оновленнями і впровадженими змінами у таких закладах та підприємствах: 

  • лікарня Тростянецької громади; 
  • стадіон ім. В.Куца;
  • Тростянецької шоколадної фабрики ПрАТ “Монделіс Україна”;  
  • Тростянецька публічна бібліотека; 
  • Інклюзивно-ресурсний центр; 
  • Місце відпочинку “Ведмежа поляна” .

Крім цього у рамках візиту учасниці та учасники проєкту зустрілися із місцевими посадовцями – головним лікарем Анатолієм Плахтирею, заступником директора Спортивного клубу “Академія спорту” Іваном Шевченком, заступником міського голови з питань регіонального розвитку Максимом Синявіним, начальником відділу економічного розвитку міської ради Дмитром Цибульком,керівником проєктного відділу Тростянецької міської ради Романом Коломойцем, директоркою бібліотеки Людмилою,директоркою центру Людмилою Малініною заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку Юрієм Зайцем та естонською експерткоюTeam4Ukraine Ленкою Віховою. Із останньою учансики підняли питання Інформаційної війни та ставлення до неї у Чехії.

Головна мета цих візитів – розказати жителям громад Луганщини про реальні можливості розвитку та розбудови своїх населених пунктів жителями та надихнути їх на зміни. 

“Керуюча справами виконкому Тростянецької міської ради Алла Біловол привезла нашу групу до міської лікарні. Побачене вразило мене так, що наразі навіть не можу писати про неї, на це потрібен окремий пост. Потім заступник міського голови Максим Синявін і заступник директора комунального закладу “Академія спорту” Іван Шевченко показали нам стадіон ім. В. Куца, на реконструкцію якого ДФРР виділив 44 млн грн. У підсумку тут буде 5 (П’ЯТЬ!) футбольних полів різного розміру та з різним покриттям, яма для стрибків, майданчики для метання молоту, гирьового спорту тощо. Сподіваюсь за 4 роки побачити  все заплановане в реаліях, бо каталізатором зрушень є міський голова з командою однодумців, що прагнуть покращити життя громади”, – відзначила одна із учансиць візиту Еліс Дружбина.

Візит відбувся у рамках проєкту «Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області», який  реалізується БФ Восток SOS, за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

Share