авко17 лютого 2016 року відбудуться парламентські слухання на тему: «Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції» (завантажити постанову Верховної Ради можна тут).

На засіданні профільного комітету Верховної Ради була визначена робоча група з числа представників громадскосьті, метою роботи якої є максимальне залучення громадських організацій та ініціатив, що працюють з проблемами  внутрішньо переміщених осіб, жителів окупованих та непідконтрольних територій, до вироблення пропозицій та рекомендацій до органів державної влади з вказаної проблематики.

Будемо раді, якщо ви знайдете можливість взяти участь у роботі парламентських слухань, адже це фактично перша можливість, яку отримала громадськість, щоб звернути увагу на найбільш суттєві проблеми більше ніж 6 млн. людей, вирішення яких матиме вплив на кожного громадянина України (більш детально про парламентські слухання можна дізнатись тут).

Реєстрація на слухання за посиланням: http://goo.gl/forms/FXMpjoSALS (оскільки кількість місць у залі обмежена, бажано визначити для участі не більше 2 осіб від організації).

УВАГА!

Оскільки вхід до будівлі Верховної Ради можливий ТІЛЬКИ при попередній реєстрації та за наявності документу що посвідчує особу, то просимо вас до 18:00 3 лютого заповнити вказану реєстраційну форму для внесення вас у Список учасників від громадськості.

Захід відбудеться 17 лютого 2016 року о 15:00 в сесійній залі Верховної Ради України (Київ, вул. Грушевського, 5).

Share