IMG_9726Осінню поїздку команду БФ «Восток-SOS» разом з естонською художницею Яриною Іло з арт-терапією Луганщина зустріла теплом і сонцем. З 29 жовтня по 1 листопада відбувся цикл воркшопів у семи школах Попаснянського, Новоайдарського, Станично-Луганського районах та місті Сєвєродонецьк.

IMG_9715

DSC_0207

IMG_9690

Естонська художниця була вражена мальовничою осінньою красою донбаських краєвидів невеличких селищ Комишуваха, Врубівка, Петропавлівка, Тошківка, її привітно зустріло місто Щастя і Сєвєродонецьк. Вчителя були вражені простим підходом до вправ Ярини та тим, що ця терапія може використовуватись для людей різного віку. Дуже яскравими, соковитими та витонченими були малюнки педколективів, що означає злагодженість та цілеспрямованість шкільних команд. Діти з Петропавлівки вже давно чекали на зустріч з іноземною гостею та з душею поставились до виконання воркшопу. Вони були у захваті від власних барвистих робіт та вирішили залишити їх собі на згадку.

IMG_9694

IMG_9700

IMG_9795

IMG_9650

IMG_9790

Майстер-класи проходили за підтримки эстонской організації MTÜ Mondo при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Естонії.

logo-vostok-sos-mondo-red-eha