ОГОЛОШУЄМО ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ: НАДАННЯ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛОМУ НАСЕЛЕННЮ В УКРАЇНІ

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі обладнання для облаштування пунктів обігріву: надання допомоги постраждалому населенню в Україні.

Товари будуть доставлені постачальником безпосередньо в пункти обігріву, які безпосередньо розташовані в Донецькій, Харківській та Запорізькій областях (в залежності від запитів), за рахунок БО «БФ «Восток-СОС».

Закупівля товару здійснюватиметься в рамках гуманітарного проекту “Warm spots and winterisation of evacuation efforts to assist the war affected population in Ukraine” за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe. 

Кількість одиниць: 

  • 10 одиниць генераторів 
  • 100 ліжок
  • 200 матраців
  • 1 польова кухня
  • 50 одиниць розкладачок

Кінцевий термін подачі пропозицій: 15 березня 2023 року (включно).

Дата проведення тендеру – 16-17 березня 2023 року.

Тендерна документація:

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до кінця 15 березня 2023 року (включно) поштою в запечатаному конверті з маркуванням «ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ: НАДАННЯ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛОМУ НАСЕЛЕННЮ В УКРАЇНІ».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107. Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини