Оголошуємо донабір на табір «Сила розмаїття» в Ужгороді

Восток SOS спільно з партнерами American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI Ukraine) та Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод оголошує збір заявок на участь у другому молодіжному освітньому таборі «Сила розмаїття», що відбудеться 24-29 січня 2022 року!

Ми шукаємо активну молодь (від 18 до 35 років), яка є представниками та представницями ВПО, ЛГБТІ-спільноти, кримськотатарської громади, національних та етнічних меншин (ромської, єврейської та ін.) з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської областей (пріоритетно, але не обмежує учасників з інших регіонів).

Чекаємо на анкету, якщо ти:

  • член/киня громадської організації, що працює з вищезазначеними групами або активно долучаєшся до розвитку цих спільнот;
  • маєш досвід реалізації або маєш ідеї проєктів за тематикою табору (сприяння соціальній згуртованості, розширення міжрегіональної співпраці серед представників/ць вказаних груп)толерантно ставишся до всіх перелічених груп та готова/ий до співпраці та реалізації спільних проєктів.

Важливою умовою участі є присутність на всіх заняттях табору, а також наявність зеленого ковід-сертифікату або довідки про одужання.

Чим займатимемося?

Під час табору учасники та учасниці пройдуть навчання правам людини, протидії дискримінації, опанують основи комунікаційної стратегії, а також розроблятимуть концепції спільних проєктів, які можна буде втілювати між різним містами чи областями. Найкращі концепції зможуть отримати фінансування та консультації від експертів.

Що ти отримаєш?

  1. Інструменти вирішення проблем громади.
  2. Можливість стати лідерами та ініціаторами змін.
  3. Інформаційну, фінансову та менторську підтримку найкращих проєктів.
  4. Обмін досвідом та цікаві знайомства з представниками різних спільнот.
  5. Організатори покривають витрати на проїзд, проживання і харчування учасників.

Реєструйся за посиланням:https://cutt.ly/Syla_Rozmaittia

Дедлайн подачі заявки: 10 січня 2021 р. о 18:00

Відповісти на всі додаткові запитання зможе менеджерка проєкту Ксенія Синєокова: +380933907083, [email protected]

Новини