Кароліна в “країні” Думок: волонтерські пригоди у Сєвєродонецьку

Кароліна Бушко з Польщі, працювала як волонтерка з нашою командою за програмою EU Aid Volunteers в рамках проєкту SUD HAV. Прибувши жарким літом, напередодні Різдва Кароліна повернулася додому. Провівши пів року на сході України з нашою командою, допомагаючи в активностях Восток SOS, хочемо поділитися нашої спільною роботою

Кароліна за професією арт-терапевтка, вона розробляла та проводила навчання з управління стресом та ненасильницького спілкування. Заняття регулярно відбувались у нашому офісі та в центрі зайнятості. Інтерес людей до навчань був колосальний. Пізніше була створена нова програма для правоохоронців з питань управління стресом, стійкості та запобігання самогубства.

Перед тим як приїхати в Україну, мені було цікаво як буду сприймати розповіді людей, які постраждали від конфлікту, як вони впливатимуть на мене та змінять мене. Під час волонтерства я відчула, що багато чого навчилася від людей, з якими працювала, від членів команди, від нових друзів за якими я тепер сумую. Це був такий неймовірно цінний і потужний досвід. Я багато чого дізналася про себе, і вірю, що стала кращою людиною – розказує Кароліна.

Ми дякуємо нашій подрузі за волонтерство і час проведений разом. Бажаємо нових емоцій і вражень. Завжди чекаємо в гості!

Будь-як Кароліна – приїжджай до нас! 

Пошук можливостей в рамках ініціативи EU Aid Volunteers управляється Європейською комісією.

Новини