За період травень-липень 2020 роки команда гуманітарного відділу Восток SOS, в рамках проєкту естонської організації MTU MONDO за підтримки МЗС Естонії зробила багато добрих справ для людей, які були в полоні та їх сім’ї.

Сплатили КТ дослідження для Світлани, у якій було онкологічне захворювання і тепер потрібно уважно стежити за станом здоров’я. Світла молода мама і дуже відповідально підходить до власного здоров’я. Світлана та її чоловік Женя живуть і господарюють в невеликому селі Луганської області. Наразі знайти роботу в селі досить складно, але вони не впадають у відчай господарюють, ростять на городі овочі, живуть дружно, попри всі труднощі.

Також ми купили післяопераційний бандаж для Олександра. У Олександра була операція на черевній порожнині, а зараз він проходить реабілітацію і дотримується рекомендацій лікарів не підіймає важке і намагається не ходити без бандажної підтримки.

Ми зібрали й відправили 20 продуктових наборів й 20 наборів побутової хімії, які додатково укомплектували засобами захисту: масками й рукавичками, а також антисептиками для профілактики пандемії COVID-19.

Продовжуємо працювати, та допомагати разом!

Share