Ранком завантаживши “гуманітарного ветерана, авто Буся”, ми навіть заповнили йому повний бак дизельного палива, як виявилося недарма.

Нам випала нагода особисто розвести гігієнічні набори й вручити кожному бенефіціару. Цього дня ми пройшли шлях соціального працівника. Як виявилося в віддалених від основних автомобільних артерій Луганської області, є села, де проживають одинокі люди похилого віку. В таких віддалених районах від центру села, куди не кожна автівка, чи навіть позашляховик, зможе доїхати. Нам здалося, що єдиний абсолютно надійний транспорт в цій місцевості, це власні ноги. Поки наш бус, пробирався малими кроками – ми задали собі питання – “за яких умов, в ці місцевості доїде карета швидкої допомоги?”.

Мандруючи лісами, які як виявилося ще 20 років тому були вулицями, а 500 років тому тут майорів степ, ми знаходили найвіддаленіші, але дуже доглянуті подвір’я. Там нас зустрічали господарі, які з подивом постійно питали – “як ви змогли сюди дістатись?”. 

Зі збереженням усіх карантинних норм, передали гуманітарні набори. Мило є мило, незалежно від наближеності до мегаполіса, а гіпохлорид натрію має такі самі окисні властивості як і будь-де. ПАР і Знезараження поверхонь, це перше що необхідно для боротьби з вірусами й бактеріями.

До вечора бус зміг дійти до нашого місця відпочинку, ми посміхаючись споглядали чудові літні заходи сонця, та планували маршрут наступного дня.

Нагадувати що в рамках проєкту психологічна служба Восток СОС надає підтримку населення, допомагає впоратися з наслідками пандемії COVID-19, та карантинними заходами.

Телефон довіри (психологічна допомога):

+ 38 (050) 699 84 85


 Проєкт «Громадянсько-гуманітарна відповідь на кризу, спричинену пандемією COVID-19 на сході України», реалізовано спільно з Друкарнею та Благодійним Фондом “New Way”. За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Неурядовою організацією “Хліб для миру”. 

Восток SOS – Допомагаємо Разом! 

Share