Ірина біжить містами Європи, щоб зібрати кошти на створення шелтеру для переселенців у Дніпрі.

Ірина біжить містами Європи, щоб зібрати кошти на створення шелтеру для переселенців у Дніпрі. Хочеш з нею? 

Дніпрянка Іра вирішила привернути увагу до людей похилого віку та маломобільних українців, які через російську агресію втратили домівки. Евакуйовані з небезпечних населених пунктів, ці люди потрапляють під опіку волонтерів благодійного фонду Восток SOS. Для кожного шукають гідний прихисток відповідно до стану здоров`я. Щодалі це складніше — спеціалізованих місць не вистачає, тому команда Восток SOS Дніпро прийняла рішення створювати свій шелтер.

Ірина дізналася про цей план напередодні від`їзду до Кракова. Прихильниця бігу, вона запланувала публічні пробіжки в кількох європейських містах. Бігунку у футболці з логотипом Восток SOS і з українським прапором уже бачили у Кракові та Варшаві. Про свою місію Іра розповідає на ресурсі Strava — це мобільний сервіс і соціальна мережа для спортсменів усього світу. В особистому акаунті Ірина розповідає про свої маршрути й про мету – зібрати донати на відкриття та оснащення шелтера для людей похилого віку в Дніпрі. 

На своїй сторінці у FB Іра написала:
«Чим я особисто можу допомоги моїй країні? Я вирішила підтримати проєкт створення шелтера для евакуйованих із небезпечних регіонів України й взяти участь в благодійному забігу містами Європи. 
Разом з проєктом хочу привернути увагу до людей похилого віку, які потребують особливої уваги. Вони вже не можуть багато чого робити самі, а головне — рятуватися від війни. Я планую почати з Кракова і закінчити Дніпром! Я бігтиму невелику дистанцію, в повільному темпі.
Запрошую всіх бажаючих підтримати проєкт шелтера для маломобільних людей у Дніпрі».

Любите бігати та хочете підтримати створення шелтеру? Пишіть Ірині у соціальних мережах та доєднуйтесь у Strava.

Реквізити для донатів: 

Одержувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС»

Код ЄДРПОУ: 39764400

IBAN: UA893005280000026007455028483

Призначення платежу: Шелтер у місті Дніпро

або PayPal: [email protected]

Новини