Глобальна освіта – знаємо права людини: В Рубіжанський СШ №10 відбувся локальний тренінг

Благодійний фонд «Восток-СОС», MTU Mondo в партнерстві з Освітнім Домом прав людини – Чернігів при підтримці Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» провів локальний тренінг проєкту “Глобальна освіта – знаємо права людини” в Рубіжанський школі №10 з 2 по 3 січня 2020 року.

Освітня команда проєкту, завітала в Рубіжанську школу №10, де почала працювати з шкільною громадою, яка складається з вчителів, дітей, батьків та адміністрації. 
По програмі працювали із натхненням, були відверті дискусії та пошук шляхів вирішення питань. Поглянули на себе та на своїх колег з іншої точки зору, та запланували роботу розвитку школи.
По традиції була проведена екскурсія виставкою “Кожен має право знати свої права” та зовнішня оцінка школи.

Тренерам Андрію Кінашу, Олександрі Козорог та Сергію Бурову, в серйозній лекційній та творчій ігровій формі вдалось розкрити потенціал школи та надихнути учасників на зміни. 

Наступний візит освітньої команди проєкту планується в Білокуракинську СШ №1 та Сєвєродонецьку СШ №6, готуємо валізи та весь свій досвід, для роботи зі школами Луганщини, тому що дуже важливо щоб кожна школа проєкту, стала школою територією прав людини. 

Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Естонії та проводиться в співробітництві з естонською організацією «MTU Mondo».

Новини