Минулої осені на базі сєвєродонецького офісу «Восток-SOS» розпочав свою роботу клуб із робототехніки. Займаючись у ньому, діти навчаються основам робомоделювання з використанням розвиваючих конструкторів LEGO Education та вивчають основи програмування за допомогою планшетів.

Заняття в групах проводяться у декілька етапів. На перших десяти уроках діти віком від 7 до 10 років отримують знання щодо принципів ігрового навчання у форматі знайомства зі світом математики, науки, соціальних взаємин і мов. Працюючи парами, хлопці та дівчата вчаться складати та програмувати базові моделі LEGO шляхом спільних зусиль і домовляючись один з одним.
Наступний крок — заняття для просунутого рівня, це модернізовані практичні уроки на яких учні, що вдало засвоїли ази робототехніки, програмують власноруч модель та творчо її удосконалюють.

Успішно склали екзамен та пройшли базовий курс із робототехніки вже 50 учнів. Діти вдало презентували свої проекти й для подальшого розвитку отримали цінні подарунки — книжки з моделювання.

За дитячий розвиток та яскраві емоції Робоклуб Луганщини дякує Иван Шихат-Саркисов (Іван Шихат-Саркісов), що просуває робототехніку всією Україною, та нашим партнерам німецькій організації Libereco – Partnership for Human Rights за допомогу в придбанні обладнання.

Більше фото за посиланням.

Share