Anons_Ilmar_Raag_endЗапрошуємо професійних та громадських журналістів на зустріч із кінорежисером та журналістом, колишнім директором естонського суспільного телебачення Ільмаром Раагом.

Де: Посольство Естонії, Київ, вулиця Пушкінська, 43Б
Коли: 11:00, 10 травня 2018 року.

Під час заходу обговорюватимуться проблеми свободи слова та визначення меж допустимості її обмеження у кризових ситуаціях:
— Журналістська етика та стандарти: чи мають вони змінюватися під час політичної кризи або військової агресії?
— Чи руйнують антикорупційні розслідування обороноздатність країни?
— Чи етично критикувати владу воюючої країни?
— Російські інформаційні операції: як мимоволі не стати їх учасником, та як не зрадити своїй журналістській місії через надмірну самоцензуру
— Зважена журналістика цікава небагатьом: чи приречені на неуспіх видання, які тримають планку стандартів?

Модераторка дискусії — Настя Станко (Hromadske.ua).

Звертаємо увагу на те, що кількість місць обмежена. Якщо ви бажаєте взяти участь у лекції та обговоренні, заповніть заявку за цим посиланням: https://goo.gl/forms/sudbBCHxEK2c0XJH3. Кінцевий термін прийняття заявок — 30 квітня о 18:00.

Учасникам з інших міст організатори компенсують транспортні витрати (за умови надання проїзних документів).

Захід організовано естонською неурядовою організацією MTÜ Mondo у партнерстві з Благодійним фондом «Восток-SOS» за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

*Про спікера:

Ільмар Рааг — випускник французських шкіл «Saint Denis», «La Sorbonne Nouvelle» та університету Огайо. Працював сценаристом студії Columbia Pictures. У Естонії був кореспондентом низки друкованих видань, ведучим радіо та телевізійних ток-шоу. У 2001-2005 роках працював на естонському суспільному телебаченні (ETV). Спочатку керівником одного з відділів, а згодом директором каналу. Актор, автор сценаріїв та режисер восьми художніх фільмів. Світове визнання прийшло до Раага після виходу його фільму «Клас». Стрічка отримала 20 престижних міжнародних кінонагород та була номінована на «Оскар» як кращий фільм іноземною мовою.

logo-vostok-sos-mondo-edc-1

Share