Ділимося результатами роботи юристів Благодійного фонду «Восток SOS»

Ділимося результатами роботи юристів Благодійного фонду «Восток SOS», які надають послуги місцевим і внутрішньо переміщеним особам під час польових поїздок прифронтовими та деокупованими громадами на півдні та сході України.

У червні-серпні 2023 року спеціалісти юридичного відділу надали 5832
правові послуги за фінансової підтримки Diakonie Katastrophenhilfe:

  • 5155 – первинна правова допомога у форматі усних консультацій;
  • 182 – учасники групових консультацій у форматі групового інформування;
  • 495 – вторинна правова допомога у форматі правової допомоги зі складанням письмових документів.

Фахівці надають первинні та вторинні безоплатні консультації з житлових, земельних, майнових, соціальних, пенсійних і трудових питань. Консультують щодо свободи пересування, отримання/відновлення документів, свідоцтв про народження чи смерть.

«Вільний доступ до юридичної допомоги – не лише гарантія захисту прав і свобод, а й суттєвий внесок у зміцнення правосуддя та розвиток правової культури. Кожна людина повинна мати можливість звернутися за професійною юридичною підтримкою, аби захистити власні інтереси та зберегти справедливість у суспільстві», – розповів координатор юридичного напряму Левон Азізян.

Найбільше правових послуг було надано під час польових візитів у громадах Харківської, Херсонської, Донецької та Запорізької областей. Діяльність юристів фонду також охоплює інші регіони України, як-от Дніпропетровщину, Миколаївщину та Сумщину. Крім того, команда надає дистанційну підтримку через гарячу лінію, електронну пошту, телеграм і вайбер.

Для отримання безоплатної допомоги просимо писати на електронну адресу [email protected] або телефонувати на гарячу лінію, можна звернутися й через телеграм і вайбер. Приймаємо дзвінки з понеділка по суботу (8:00-18:00) : 0 800 332 614;

Ініціатива реалізується в межах проєкту «Пункти обігріву та евакуація: надання допомоги постраждалому населенню України». Дякуємо Diakonie Katastrophenhilfe за підтримку правової діяльності фонду.

Нагадаємо, що у першому півріччі 2023 року польові юристи фонду надали понад 10 000 безоплатних правових послуг.

Новини