У першому півріччі 2023 року ми надали понад 10 000 безоплатних правових послуг.

У першому півріччі 2023 року ми надали понад 10 000 безоплатних правових послуг, 3 619 із них – у червні.

До Благодійного фонду «Восток SOS» звертаються жителі деокупованих, віддалених і прифронтових громад, постраждалі внаслідок війни та внутрішньо переміщені особи. Послуги переважно надаються під час польових поїздок, у місцях компактного проживання ВПО та перебування евакуйованих. Крім того, 668 консультацій бенефіціари та бенефіціарки отримали за допомогою гарячої лінії.

Найбільше зустрічей відбулося в межах польових візитів на Харківщині, Херсонщині та Донеччині. Також юристи та юристки працюють у Запорізькій, Дніпропетровській і Миколаївській областях, а від липня – у Сумській.

Протягом 6 місяців фахівці та фахівчині фонду надали 10 453 послуги з житлових, земельних, майнових, соціальних, пенсійних і трудових питань, щодо отримання/відновлення документів, свідоцтв про народження/смерть і з питань свободи пересування. Йдеться про:

  • 763 учасників і учасниць правопросвітницьких групових інформаційних сесій;
  • 9 344 успішні кейси надання первинної правової допомоги (індивідуальні консультації);
  • 346 успішних кейсів надання вторинної правової допомоги (громадяни отримали письмові документи для подальшого звернення до судів, державних органів, роботодавців тощо).

Нагадаємо, від 2014 року БФ «Восток SOS» всебічно допомагає постраждалим унаслідок російської агресії в Україні. Фонд реалізує адресну та централізовану евакуацію, документує злочини представників рф, займається адвокацією, привертає увагу світової спільноти до війни росії в Україні, утримує та ремонтує шелтери, ініціює освітні проєкти, підтримує ВПО та жертв ґендерно зумовленого насильства.

Новини