Переглянути матеріал про заборони від бойовиків при перетині лінії розмежування та життя в окупації можна тут (починайте перегляд з 5:00)

На засіданнях Тристоронньої контактної групи систематичного підіймають питання відновлення повноцінної роботи КПВВ на лінії розмежування. Проте більшість з них залишається заблокованими з боку бойовиків. Зараз з 7 пунктів в’їзду та виїзду уздовж лінії розмежування фактично працюють лише 2: «Станиця Луганська» та «Новотроїцьке». 

Росія створює такі умови спеціально, аби люди мали якомога менше можливості виїздити на підконтрольну українському уряду територію. Пояснюють обмеження карантином у зв’язку із пандемією СOVID-19.

“Люди могли поїхати (на окуповані території) за будь-яких обставин: провідати родичів, забрати чи відвезти речі, оскільки зараз якраз міна сезону. Вони не можуть повернутися. Люди заручники ситуації. І так звана “влада” навмисне створює такі умови, порушуючи при цьому права людини”, –  наголосив юрист Восток SOS Cергій Шпілєвий у коментарі для телеканалу УКРАЇНА.

Більше про особливості перетину КПВВ під час пандемії коронавірусу розказуємо тут.

Share