365 днів турботи для понад 5 000 українських жінок і дівчат: мережа «Затишно space» продовжує підтримувати відвідувачок!

У 7 містах України в безпечних просторах «Затишно space» спеціалістки надають жінкам психосоціальну, юридичну та профорієнтаційну підтримку, допомагають віднайти сенси та стабілізувати психологічний стан, а також працюють із підлітками та дітьми.

Щомісяця до просторів приходять сотні нових відвідувачок. Вони долучаються до івентів, тренінгів і майстер-класів. Отримують й безоплатні індивідуальні консультації від психологинь, кейс-менеджерок, юристок і соціальних працівниць. Крім того, жінки мають змогу вдосконалюватися, ставати активістками руху жіночого лідерства та проводити зустрічі. 

«У безпечному просторі я люблю проводити заходи. Мені приємно ділитися знаннями. Я вчу базовим навичкам макіяжу та догляду, допомагаю підібрати косметику чи парфуми. У теплому колі ми також ділимося порадами та чудово проводимо час. Дякую фонду за можливість реалізуватися в затишній атмосфері спейсу», – розповідає відвідувачка простору у місті Кропивницький Тетяна Єрмакова.

«Завдяки консультаціям зі психологинями я відчула натхнення та сили. Фахівчині не лише вмотивували мене зрозуміти чимало важливих речей, а й постійно підтримували. Дійсно чудово, що простір допомагає кожній розкривати себе та рухатися до мети», – ділиться відвідувачка простору у місті Миколаїв Діана Маринич.

«Безпечний простір – чудове місце для в’язання. Це моє улюблене хобі. У теплій і затишній атмосфері я створюю ляльки до власної колекції. Також ділюся навичками та знаннями з жінками, які розділяють це захоплення. Дуже дякую фонду за таке надихаюче місце!», – говорить Тетяна Чоломбитько, відвідувачка простору у місті Харків.

Марина Марченко, відвідувачка простору у місті Черкаси подякувала: «Щиро дякую БФ «Схід SOS» за простір у Черкасах. Він допомогає реалізовуватися та розкривати себе. Можливостей дуже багато: консультації, трансформаційні ігри, нейрографіка, арттерапія тощо. Ми завжди можемо отримати відповіді на турбуючі запитання. Також у теплому колі обмінюємося порадами, обговорюємо актуальні теми та чудово проводимо час. Завдяки «Затишно space» я знайшла натхнення на самовдосконалення».

«Я люблю читати книги, а коли з’являється можливість робити це в безпечному просторі «Затишно space», то я щиро радію. Обожнюю цю атмосферу, мені тут комфортно. А ще я часто сідаю за малювання листівок, це мене заспокоює. Я можу посидіти та подумати про щось важливе. Після роботи намагаюся відвідувати артвечори. Ми релаксуємо, виконуючи творчі справи та спілкуємося зі психологинями. Для мене це не лише про цікаво проведений час, а й про наповнення, відновлення та розвиток внутрішньої сили», – ділиться Світлана Артемякіна, відвідувачка простору у місті Запоріжжя.

Марія Солодуха, відвідувачка простору у місті Вінниця залишила відгук: «Я люблю приводити дитину на майстер-класи, відпочивати за горнятком кави або читати книгу. Якщо я на консультації, то малеча завжди в надійних руках педагогинь. Для мене це можливість потурбуватися про власний стан, поспілкуватися з іншими матусями та перезавантажитися».

Осередки мережі «Затишно space» є не лише теплими та безпечними місцями на мапах міст, а й частинкою дому для тих, хто втратив його внаслідок війни. Крім активностей, у спейсах відвідувачки спілкуються, займаються корисними справами, допомагають соціалізуватися дітям і дізнаються про нове. 

Знайти адресу простору у вашому місті можна за посиланням

Всеукраїнська мережа «Затишно space» функціонує в 7 містах України. Робота спейсів у Черкасах, Вінниці та Кропивницькому реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID Ukraine – USAID Україна (BHA). У Запоріжжі, Миколаєві, Одесі та Харкові – за підтримки уряду Канади. БФ «Схід SOS» є імплементаційним партнером міжнародної гуманітарної організації CARE

Новини