Зустріч фахівчинь мережі безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space»

Наприкінці літа 2023 року фахівчині мережі безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space» зустрілися в Києві, аби підбити перші підсумки реалізації проєкту та обговорити перспективи його розвитку. До заходу долучилися команди з Черкас, Кропивницького, Вінниці, Запоріжжя та Миколаєва.

Перший безпечний простір команда Благодійного фонду «Восток SOS» відкрила у грудні 2022 року. Відтоді мережа стала потужною платформою для підтримки та відновлення тих, хто потребує цього найбільше.

За час роботи у простори завітали понад 2 600 жінок, близько 80% відвідувачок – ВПО. У просторах вони безоплатно отримують фахові консультації юристок і психологинь, проходять навчальні курси та тренінги, відвідують групи підтримки та беруть участь у тематичних заходах.

Під час зустрічі в Києві фахівчині обмінялися ідеями та напрацювали спільне бачення майбутнього. У фокусі залишиться робота з жінками, які потребують інтеграції після переїзду у нові громади; підтримка тих, хто має потенціал займатися підприємницькою діяльністю; просвітницька робота задля інформування про ґендерно зумовлене насильство, а також фахова психологічна допомога дітям і підліткам в умовах війни.

Метою роботи мережі безпечних просторів є всебічна допомога, а команда фонду докладає зусиль, аби осередки «Затишно space» ставали острівцями безпеки на мапі України. Досягаємо цього завдяки потужній мережі партнерств і постійному навчанню спеціалісток.

Мережа просторів «Затишно space» функціонує в 5 містах України:

Мережу безпечних просторів «Затишно space» створено Благодійним фондом «Восток SOS» спільно з «Консорціумом реагування» – об’єднанням організацій, що впродовж 12 місяців впроваджувпли мультисекторальну гуманітарну інтервенцію для задоволення критичних і термінових потреб постраждалого населення в Україні за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID Ukraine (BHA). БФ «Восток SOS» є імплементаційним партнером CARE, що входить до консорціуму.

Новини