Запустили ремонт нового шелтеру для ВПО з інвалідністю у селі Нересниця Закарпатської області

Ми розпочали ремонт терцентру в селищі Нересниця Закарпатської області та готові розповісти про перші результати!

Будівля територіального центру соціального обслуговування в Нересниці не використовувалася багато років. Після відбудови вона стане прихистком для переселенців з інвалідністю та представників маломобільних груп населення.

У шелтері зможуть розміститися 35-40 людей. Ми оснастимо його спеціалізованим обладнанням, зокрема й ліфтом-підйомником для представників маломобільних груп населення, вартість якого складає близько 800 тисяч гривень. 

Ванна кімната, туалет і спальні також будуть обладнані необхідними меблями. Планується окремий простір для персоналу та кімната для подачі їжі. Люди, які відчувають труднощі при самостійному пересуванні, отримуватимуть її безпосередньо в спальну кімнату. 

«Під час ремонту закладу виникають певні труднощі: поверх давно не експлуатувався, тут відсутні інженерні мережі, як-от водопостачання, каналізація тощо. Немає вікон, протікає стеля, нерівні поверхні. Команда будівельників наразі усуває ці проблеми», – коментує Ірина Серченко, координаторка ремонтно-будівельних робіт БФ «Восток SOS».

Цікаво дізнаватися останні новини нашого будівництва?

Слідкуйте за хештегом #будівництво_sos у наших соціальних мережах.

Дякуємо Alianza por la Solidaridad за підтримку проєкту.

Новини