Юристи БФ «Схід SOS» пройшли тренінг зі призначення та перерахунку пенсій

Юристи Благодійного фонду «Схід SOS» вчергове долучилися до тематичного тренінгу з метою покращення надання комплексної правової допомоги. Цього разу команда удосконалила знання щодо призначення та перерахунок пенсій.

Під час дводенного навчання спеціалісти та спеціалістки фонду: 

  • актуалізували інформацію щодо видів пенсій і порядку призначення;
  • обговорили групи осіб, які потребують оформлення пенсії в разі втрати годувальника чи набуття статусу людини з інвалідністю;
  • ознайомилися з особливостями відпрацювання розрахунку розміру пенсії за вислугу років; 
  • розглянули кейси нарахування та призначення пенсій для запровадження успішних практик. 

«Станом на 1 квітня 2024 року, згідно з даними Пенсійного фонду, понад 2 500 000 громадян отримують пенсію до 3 000 гривень, що становить 26,8% від кількості пенсіонерів. Юристи та юристки фонду можуть фахово надати допомогу щодо призначення та перерозрахунку. Тренінг проводили адвокати, які спеціалізуються на таких справах. Ми вчимося, аби допомагати людям отримувати гідне забезпечення», – зауважив юрист Денис Томчук.

Захід 18-20 квітня 2024 проведено в межах проєкту «Продовольча безпека, евакуація та правова підтримка постраждалих від російської агресії в Україні» за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe.

Нагадаємо, юристи та юристки БФ «Схід SOS» допомагають у прифронтових населених пунктах Запорізької, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Донецької та Дніпропетровської областей. Також надають безоплатну правову допомогу у всеукраїнській мережі безпечних просторів «Затишно space» та консультують по телефону. 

Для отримання правової допомоги пишіть на електронну адресу [email protected] або телефонуйте з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0 800 332 614.

Нагадаємо, у квітні 2024 року команда допомогла Андрію з села Новокаїри оформити інвалідність і почати процес призначення пенсійного забезпечення. Цього місяця чоловік отримав перше нарахування пенсії, а згодом – пенсійне посвідчення.

Новини