«Схід SOS» за підтримки гуманітарних організацій Peace Winds та Japan Platform завершив реалізацію річного проєкту.

Благодійний фонд «Восток SOS» за підтримки гуманітарних організацій Peace Winds та Japan Platform завершив реалізацію річного проєкту «Евакуація вразливих цивільних осіб із районів, уражених гуманітарною кризою, та підтримка потреб ВПО».

Протягом року у межах гуманітарної складової проєкту було надано допомогу 68 шелтерам у п’яти областях України на суму 45 336 483 гривні. Для облаштування шелтерів ми закупили:

  • Предмети для облаштування спальних, ванних, туалетних та пральних кімнат на суму 20 921 823 гривні;
  • 22 337 270 гривень витрачено на забезпечення шелтерів у Дніпрі гарячим мобільним харчуванням;
  • 2 077 390 гривень витрачено на закупівлю та дистрибуцію гігієнічних наборів й предметів для представників маломобільних груп населення.

«Ми направили допомогу до Київської, Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Полтавської областей, оскільки саме в цих регіонах концентрується найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб, що виїжджають з окупованих та деокупованих територій. Переважна більшість зупиняється у шелтерах. Аби підтримати моральний і фізичний стан людей, що покинули власні домівки – важливо забезпечити комфортне та безпечне їхнє перебування у таких пунктах», – зазначила менеджерка проєктів фонду Анастасія Петрюк.

Детальніше про надану допомогу читайте у звіті.

Щиро вдячні партнерам за надійну підтримку. Цей досвід є важливим кроком до подальшої взаємодії для досягнення спільних гуманітарних цілей та забезпечення допомоги українцям, що були вимушені покинути свої домівки через війну.

Допомагаємо разом!

Новини